אודות

אודות חברת O.F.C Group- ייעוץ משכנתא

חברת OFC Group  עוסקת בייעוץ משכנתא , ייעוץ בנושא אשראי ומימון חוץ בנקאי. החברה הוקמה בשנת 2009 ע"י יוצאי בנקים למשכנתאות ומומחי מימון במטרה להוזיל את עלויות המשכנתא לרוכשי הדירות ולאפשר לזוגות צעירים לרכוש נכס בעלויות מימון שפויות וברות השגה לכל משפחה או אזרח בישראל.

החברה שמה לה למטרה להנגיש את הידע בתחום המימון שמעטים הם האנשים שמבינים בתחום זה ולכן מוצאים עצמם (ברוב המקרים בלי לדעת) עם משכנתא שעלותה יקרה מאד. כמו כן החברה מתמחה בבניית מימון מותאם אישית ומתן ייעוץ בתחום הנדל"ן למשקיעים ולרוכשי נדל"ן למגורים.

באתר זה ריכזנו עבורכם את כל המידע הנדרש בעת לקיחת משכנתא חדשה , מחזור משכנתא , הלוואות אשראי ישיר, הלוואות מסחריות ועל הדרכים בהן ניתן לחסוך בעלויות המשכנתא, עלויות שבמקרים מסויים עלולים להגיע לעשרות רבות של אלפי שקלים - כלומר, חסכון של סכומים משמעותיים. על מנת שתוכלו להיווכח באפקטיביות וכדאיות ייעוץ המשכנתאות שלנו אנו מאפשרים קבוע פגישת ייעוץ ראשונית באזור מגוריכם בחינם, ללא תשלום וללאכל התחייבות.

החברה הינה חברה עצמאית ל - ייעוץ משכנתא והיא בלתי תלויה בגופים פיננסיים ! ופועלת מתוך ניסיון רב להשיג את האשראי הזול, הכדאי והמהיר ביותר עבורכם! ייעוץ משכנתא כדאי רק בחברות שאינם תלויות ו/או נסמכות על גופי המימון להם יש אינטרס שמנוגד לאינטס שלכם לוקחי המשכנתא.

חברת OFC Group עוזרת מידי שנה לזוגות רבים להגיע לדירה בעלות מופחתת ומשיגה משכנתאות בעלויות נמוכות גם למסורבי בנקים , מוגבלים בבנקים ובעלי הכנסה נמוכה . לחברת OFC Group קשרי עבודה עם בנקים למשכנתאות, חברות ביטוח וגופי מימון חוץ בנקאים המאפשרים לה להציע מגוון רחב של פתרונות מימון ומשכנתא ללקוחות - מגוון כזה לא ניתן להשיג אצל הבנקים למשכנתאות או בכל מקום אחר. אנו עובדים עם כל הבנקים: בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי טפחות, בנק דיסקונט, בנק הבינלאומי, בנק ירושלים ועם חברות ביטוח רבות.

התמחות מיוחדת של חברת OFC Group היא בתחום משכנתאות למתגרשים . לצערנו כאשר מתפרקת משפחה בישראל, הנטל הכלכלי על בני הזוג שנפרדים גדל וכל סכום קטן כגדול יוכל לסייע, חברת OFC Group ניגשת למקרים אלו ברגישות המתאימה לסיטואציה המשפחתית המורכבת ועוזרת לבני הזוג המתגרשים לחלק את הרכוש במהירות ובעלויות נמוכות, מבלי שיפלו קורבן לגזל ולכאלו המנצלים את מצבם הפגיע לטובת הגדלת רווח כלכלי.

חברה OFC GROUP מתמחה בייעוץ משכנתאות הלוואות מסחריות והלוואות אשראי ישיר. פועלת ומשרתת את מרבית לקוחותיה בכל חלקי הארץ קרי: ירושלים, תל אביב, גוש דן, באר שבע וכל איזור הצפון ע"י מיטב הכלכלנים יוצאי המערכת הבנקאות במדינת ישראל.

כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר איתנו טלפונית 072-3923344 או באמצעות טופס יצירת קשר הממוקם בתחתית העמוד, שוחחו עם נציג ותהנו מקבלת תוכנית הלוואה בנקאיות משכנתא העדיפה והאופטמאלית שמותאמת אישית בשבילכם (ולא בשביל הבנק), אתם תופתעו ברגע שתראו עד כמה אפשר לחסוך בהוצאות המימון שלכם.

אנחנו מתחייבים לחסוך לכם עד אלפי שקלים! - התקשרו עוד היום ותתחילו לחסוך : 072-3923344 או שילחו לנו מייל באמצעות הטופס בתחתית העמוד

שאלות ותשובות בנוגע להלוואות  

מימון יעיל

סוגי הלוואות

מחשבון משכנתא