משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית נולדה כתוצאה מרפורמה שנעשתה בשוק ההון הישראלי ואפשרה לשחקנים נוספים בשוק להעניק הלוואות למגורים ועסקאות נדל"ן.

כך שבעצם לא רק בנקים למשכנתאות מסוגלים לתת כיום הלוואה מהסוג שנקראת משכנתא . (לינק לאתר הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון)

כתוצאה מהרפורמה בשוק ההון אשר אפשרה לראשונה לחברות ביטוח להעניק הלוואות לזמן ארוך ובסכומים גבוהים, נוצרה אופציה חדשה בנוסף לבנקים והיא לקחת את ההלוואה גם מחברות ביטוח וגופים פיננסיים למיניהם שנותנים את המימון בתנאים בלעדיים.

לרוב פונים לגופים אלה אנשים מסורבי משכנתא בבנקים הרגילים למשכנתאות. וכך גם בעלי חשבונות מוגבלים שבחלק מהמקרים אף מאושרים ללקיחת המימון, אולם החיסרון הוא שמחיר הכסף מעט יקר יותר וזו מהסיבה שזה האופציה האחרונה לרכישת הבית הנכסף.

השוק החוץ בנקאי הנו רחב מאד ופרוץ, בכדי להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם ולקבל את התנאים הטובים ביותר עדיף להתייעץ עם יועץ משכנתאות מוסמך ובעל ניסיון שיעשה עבורכם סדר במרחב האפשרויות, יעזור לכם לחסוך עד עשרות אלי שקלים במשכנתא וגם יחסוך לכם הרבה זמן וכאבי ראש. - אל תהססו, פנו אלינו עוד היום וקבעו פגישה ראשונית חינם וללא התחייבות.

לקבלת פרטים על משכנתא חוץ בנקאית - התקשרו או השאירו פרטים

טלפון: 072-392-33-55

ונציגנו יתנו לכם תמונה מלאה על האפשרויות העומדות בפניכם.מימון יעיל

סוגי הלוואות

מחשבון משכנתא