משכנתא כללי

מימון יעיל

מימון יעיל

מימון יעיל

מימון יעיל הוא מאמר העוסק בניצול הזדמנויות השוק ובחירת אפשרות מימון אופטימאליות עבורכם.

חברת “OFC” מאמינה שהדרך הבטוחה והיעילה ביותר למימון יעיל – כלומר לגייס כסף בתנאים האופטימאליים ביותר היא באמצעות פנייה למקסימום הגופים הממנים הפעילים בשוק בכדי לקבל את כל ההצעות מכל גופי המימון ומשם לסווג אילו מהצעות הן הכדאיות ביותר ללקוח, כלומר היכן הלקוח יוכל לחסוך יותר. חסכון זה עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים!

במהלך השנים בנינו שיתוף פעולה פורה עם כל גופי המימון בשוק, קרי מרבית הבנקים הקיימים במדינת ישראל כולל הבנקים הגדולים והקטנים איתם יש לחברה התקשרות רק עם מנהלי הסניפים ומנהלי המרחב, כמובן כדי ליצור אופטימיזציה בתנאים ללקוחותינו. כמו כן לחברה יש התקשרות עם חברות כרטיסי האשראי, חברות ביטוח וחברות בערבות מדינה בכדי לאתר את מירב האופציות המימוניות הקיימות בשוק בשביל הלקוח.
נציין שאין לחברה בשום שלב, כפיפות לאותם חברות שהיא עובדת איתם. אנו עובדים רק למען הלקוח ובודקים את התנאים הנוחים ביותר להלוואה ו/או למשכנתא.

אנו מאמינים שכשאר אנו עוסקים בכסף של אנשים, יש עלנו אחריות גדולה כלפיכם הלקוחות. כמו שנאמר באמירה הישנה:”כסף לא גדל על העצים”,ובכן גם פה אותה אמירה לא נעלמת ואכן זה אמיתי  בשביל להגיע למימון יעיל ואפטימאלי עבורכם. ונכון, כסף אכן לא גדל על העצים וכדי להביא אותו ביעילות, מחייב המון אחריות ,ידע ומומחיות.

ישנם לא מעט גופי מימון שהמומחיות שלהם מצטיירת במלחמה פסיכולוגית כלפי הלקוחות שאצלם תמצאו את הריביות והתנאים הנוחים ביותר תוך איומי סרק שאם לא תיקחו מהם,סביר להניח שהבעיות שלכם אף יחמירו הרבה יותר ולעולם לא יאשרו לכם במקום אחר.

חשוב להבין שאיומים אלה הם לא יותר מאמצעי הפחדה זול וריקני כלפי לקוחות תמימים שזקוקים לעיתים להלוואות כחלק מהישרדות החיים כגון אוכל וציוד אלמנטארי או במקרים של לחגוג לילד את הבר מצווה שהוא חלם עליה ככל הילדים.
ישנם מקרים שאנו בחברה נוהגים לשמוע מאנשים כגון “אני לא מבין בזה…” או…”הבנקאי עשה לי כמה דברים בחשבון ואני זרמתי עם זה…”,כמובן שבואו לא נהיה תמימים ונתהה לרגע שאכן כדאי ורצוי לסמוך על הבנק שאיתו אנו עובדים 30 שנה …כי הדברים לא עובדים כך…

בנק כעסק לכל דבר ועניין מעוניין למקסם את רווחיו באמצעותכם, לקוחות הבנק, וזאת על ידי מכירת הלוואות במחירים גבוהים מול שמירת כספיכם בפיקדון בנקאי בריבית מצחיקה להפליא.

אנו מאמינים שכדי להשיג נאמנות ללקוח והישגים עבורו, דרוש צוות מצוין ויעיל כדי למצוא עבורכם הלקוחות את התנאים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק.
לכן אנו בחברה מעסיקים את אנשי הפיננסיים מהבכירים בשוק הפיננסי בישראל, אנשי מערכת הבנקאות והמשכנתאות לשעבר יוצאי מערכות בנקאיות שיוכלו למצוא כל פרצה אותה הבנק או כל גוף מימוני אחר יכול להסתיר ממך הלקוח.

חברת OFC  עובדת עם מרבית הבנקים וחברות הביטוח בישראל – לכן היכולת שלנו לספק לכם פתרונות של מימון יעיל הם גבוהות ומשמעותיות גם בפן הכספי וגם בהיבטי משך הזמן לגיוס המימון.