משכנתא ראשונה

משכנתא ראשונה למגורים

משכנתא ראשונה

משכנתא ראשונה

מתכוונים לקחת משכנתא ראשונה ?
יועץ משכנתאות של OFC יוכל לסייע לכם לחסוך עד עשרות אלפי שקלים בעלות הכוללת של המשכנתא הראשונה שלכם! יקל עליכם את התהליך ויחסוך לכם גם זמן יקר.
הסיבה שבגינה כל זה אפשרי היא פשוטה מאד - יידע. תחום המשכנתאות הוא מורכב מאד ומרבית האנשים אינם מבינים בו דבר, סודות המשכנתא ידועים למעטים ולעובדי הבנקים למשכנתאות. זוהי הסיבה מדוע היועצים של OFC הם יוצאי יחידות הבנקים למשכנתאות.

הסבר על משכנתא ראשונה

הנורמה בישראל בקרב הזוגות הצעירים היא לרכוש דירה לאחר הנישואין ולרוב, רובם הגדול של הזוגות נוטלים משכנתא שהיא כסף נוסף שהם זקוקים לו לצד ההון העצמי לשם רכישת הנכס.
נדלן למגורים הינו אחת מעסקאות הנדלן הנפוצה ביותר בשוק כאשר בעסקה זו, וזו גם אחת ההחלטות הפינניות החשובות ביותר שהזוג הצעיר נאלץ להמתמודד.בדרך כלל נוטל הזוג את המשכנתא לפחות לטווח זמן של חמש עשרה שנים ומעלה, כאשר גובה ההחזר נקבע ע"י מחיר הנכס, ההון העצמי של הזוג ויכולת ההשתכרות שלו (לפי תלושי משכורת או הפקדות לבנק). ההחזר החודשי מורכב משני חלקים - החזר הון והחזר ריבית לבנק.
חשוב לדעת שרכישת נדלן למגורים היינה בסופו של עניין רכישת התחייבות ולא נכס מאחר ועסקה זו לא מניבה לכם כסף וזו אכן העסקה הגדולה ביותר שתעשו במהלך חייכם.
לכן חשוב מאד לעשות סקר שוק נבון וקפדני ובדיקת מחירי דירות בשיתוף מתווכחים החיים את השוק כדי לקנות את הנכס במחיר הנמוך ממחיר השוק כדי שבזמן שתרצו לבצע מימוש לנכס, תהיה לכם הזכות והאופציה למכור במינימום ממחיר הרכישה ואף במחיר גבוה יותר עקב השבחת הנכס.

למידע נוסף על הגבלות לוויים  לדיור של בנק ישראל - לחצו כאן.

תפקידו וחשיבותו של יועץ משכנתאות

לצד זה חשוב לא פחות אופן המימון אותו תיקחו, תמהיל אופטימאלי של מסלולי הצמדה וריביות זולות. בבחירת הגוף המלווה, גובה ההחזר, משך ההחזר, בחירת תמהיל המסלולים ומשא ומתן עם הגוף המלווה ניתן להגיע לחסכון של עשרות אלפי שקלים בחישוב כולל. במקרים מסוימים חסכון זה יכול מאד לעזור לזוג הצעיר בקניית ריהוט או רכב ויכול לסייע משמעותית במעבר לדירה/ בית החדש.

לוקחים משכנתא לרכישת נדל"ן למגורים? פנו אלינו, יועץ משכנתאות של OFC יחסוך לכם עד עשרות אלפי שקלים:מיחזור משכנתא

סוגי הלוואות

משכנתא הפוכה

מחשבון משכנתא