שאלות ותשובות בנושא הלוואות

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא הלוואות ומשכנתאות

שאלות ותשובות בנושא הלוואות ומשכנתאות

שאלות ותשובות בנושא הלוואות ומשכנתאות מרכזים עבורכם את מרבית השאלות השכיחות בנושא, במידה ויש לכם שאלה שאתם חושבים שכדאי שנוסיף - אנא כתבו לנו

 • למה לקחת הלוואה בעזרת OFC GROUP?

תשובה:
לקחת הלוואה זה לא דבר בעייתי, כל אדם יכול לפנות לבנק ולהגיש בקשה להלוואה. השאלה היא תנאיי ההלוואה והאם יהיו נוחים מספיק מבחינת הריבית והפריסה שתוכל להתאים לנו ושלא נשלם כסף מיותר לבנק. קבוצת OFC משמשת כקבוצת כח בנושא ההלוואות מאחר ואנו מגישים עשרות בקשות בחודש לכל הבנקים וחברות הביטוח איתם אנו עובדים וכפועל יוצא אנו מקבלים את התנאים האופטימאליים ביותר דבר אשר מוזיל מאוד את ההלוואה אותם אתם לוקחים.

 • עם אילו גופי מימון חברת OFC GROUP עובדת?
  תשובה:
  קבוצת OFC GROUP עובדת עם כל הבנקים הקיימים במדינת ישראל ועם חברות ביטוח המורשות להעניק הלוואות. כמובן שכל ההתנהלות הינה חוקית וללא שוק אפור.
 • מה ההבדל בין הלוואה עסקית להלוואה רגילה?
  תשובה:
  הלוואה עסקית לרוב מאופיינת במימונים גדולים לעסקים למען איזון תזרים מזומנים לעסק או לחילופין קניית סחורות בכמויות גדולות או שיפוץ העסק. הלוואות רגילות הינם בעיקר למשקי בית הפרטיים ובסכומים קטנים הרבה יותר.
 • מה התהליך שעושה החברה למציאת ההלוואה האופטימאלית?
  תשובה:
  כאשר מדובר בהלוואות שאותם צורכים אנשים, אנו נעדיף לתת לכם את ההלוואה במחיר נמוך הרבה יותר ממה שהבנק יציע לכם. כידוע הבנקים מרוויחים כסף רב ממתן הלוואות ואנו נסייע לכם להוזיל עלויות אלה ע"י מכרז ריביות יעיל אותו אנו עושים בפריסה של אחד עשר בנקים איתם אנו עובדים כדי למצוא את הריבית האופטימאלית עבורכם. אנו נעזור לכם למצוא את הפריסה הטובה ביותר להלוואה כדי שההחזרים יהיו לכם נוחים הרבה יותר ואנו נדאג שבחתימות ההלוואה לא יהיו שום "הפתעות" שלרוב קורות בחתימות על הלוואות.
 • מהו "מדרוג ריביות" בבנקים?
  תשובה:
  כל בנק עובד לפי שיקולי מדרוג ריביות.
  מדרוג ריביות היא הריבית אותה בוחר אותו בנקאי ובפרט מנהל סניף בבואו לתת הלוואה ללקוח מסויים. כמו בכל תמחור אחר של מוצרים מסויימים, גם פה יש לכל הלוואה את התמחור שלה אך התמחור נעשה אך ורק לפי שיקול דעתו של המנהל סניף לפי שיקולי סיכון אשראי וטיב לקוח אך חשוב אף לדעת שללקוח ישנו כח גדול מאוד לשנות תמחור לפי הדרך בה הוא מציג את הדברים וכושר השיכנוע שלו שמתבטא בביטחון עצמי בבואו לקחת הלוואה מהבנק שלו או לחילופין מבנק אחר. המדרוג של הבנק מתחיל מריבית נקובה שבד"כ מתומחרת הכי גבוהה והיא הריבית שמוצעת לכל הלקוחות (כאשר הבנק ינסה למכור לכם אותה בשיכנועים של: ריבית ספיישל בשבילכם....וכו') לאחר מכן ישנו אישור מנהל תחום להוזלה בריבית הנקובה, ממשיך בהוזלה של מנהל סניף ולעיתים אם באמת ישנו כח שיכנוע מול הסניף, תוכלו לקבל הוזלה של מנהל מרחב.
  חשוב לדעת שתמחור כלפי בנקים נעשה כמו תמחור שאנו עושים ביום יום בואנו לקנות מוצרים בקניון או ברכישות בסופר וכשם שאנו שם מנסים להוזיל את המחיר, אין שום סיבה שזה לא יעשה (כמובן בצורה נאותה...) בבנקים.

שאלות ותשובות בנושא הלוואות ומשכנתאות